Kargo ve Taşıma Bilgileri

212 Isıtma ve Soğutma olarak www.parcamkapinda.com adresinden satın almış olduğunuz ürünler aşağıdaki sıralamaya göre kargolanmaktadır.

1-Ödeme Durumu.
2-Sipariş önceliği.
3-Stokta durumu.

Bu 3 kriterden sonra ürünlerimiz güvenilir şekilde kargolandığından emin olunduktan sonra anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilmektedir.

(ALICI ödemeli satın alma işlemlerinde ALICI'nın anlaşmalı bir kargosu var ise satın alma işlemleri tamamlanırken kargo firması açıklamalı bir şekilde bildirilmelidir. Aksi takdirde firmamızın anlaşmalı kargosuyla ürün gönderimi sağlanacaktır.)

Sitemizde bulunan ürünler stoklu ürünlerdir. Öğlen 2'den önceki siparişler gün içerisinde öğlen 2'den sonraki siparişler bir gün sonra kargoya verilmektedir. 

Ürünlerinizi teslim alırken kargo poşeti - kutusu yırtık ezik vb. olmamasına dikkat edin. Böyle bir sıkıntı ile karşılaşılırsa kargoyu teslim almayıp iade ediniz. (Ürünlerimiz kargo şirketi tarafından taşıma sigortalıdır. Lütfen Ezik - Yırtık - Darbeli kargoları teslim almayıp tutanak tutturun aksi taktirde Ürün iade ve değişimi yapılamayacaktır.)

www.parcamkapinda.com Klima - Kombi - Buzdolabı - Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Yedek Parçaları.